Oční specialista - Hranice na Moravě

Pracovní místo ( Oční specialista - Hranice na Moravě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Unikátní koncept propojení oční ambulance, optometrie a oční optiky.

Do našeho očního centra hledáme optika/optičku či pomocného optika s možným nástupem ihned.

Čím se budete zabývat?
- Nabídkou a prodejem brýlí, kontaktních čoček a jiných očních pomůcek
- Poradenstvím zákazníkům s výběrem
- Administrativou spojenou s chodem optiky

Co prací v Naší optice získáte?
- Možnost přímé spolupráce s doktorem
- Možnost prohloubit či získat praxi díky vzdělávacímu programu Vaše optika
- Práci od pondělí do pátku. Víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým
- Motivující mzdové ohodnocení + měsíční odměny za pracovní výkony
- Zvýhodněné ceny na Naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší
- Celou řadu zaměstnaneckých benefitů
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Platí o Vás, že:
- Máte příjemné vystupování
- Jste komunikativní a spolehlivý
- Rádi se učíte nové věci, které Vás budou určitě bavit
- Máte zkušenost s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)

PAK JSTE PRÁVĚ TÍM, KOHO HLEDÁME!
Teď už stačí poslat svůj životopis či stavit se osobně na pobočce nebo zavolat.