Referent sociálních věcí

  • Duchcov

Pracovní místo ( Referent sociálních věcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED
Úředník odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Duchcově
Doba trvání: pracovní poměr na dobu určitou - po dobu trvání mateřské a rodičovské dovolené
Platová třída 9. V souladu s NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Předpoklady:
a) státní občan České republiky,
b) cizí státní občan, který má v České republice trvalý pobyt,
c) dosažený věk min 18 let,
d) způsobilost k právním úkonům,
e) bezúhonnost,
f) ovládání jednacího jazyka (český jazyk),
g) předpoklady pro výkon správních činností.

Požadavky:
a) středoškolské vzdělání
b) znalost práce s výpočetní technikou,
c) znalost regionu,
d) schopnost analytického a koncepčního myšlení,
e) ochota dále se vzdělávat,
f) umění jednat s lidmi.

Další vhodné předpoklady:
a) délka praxe na úseku státní správy nebo samosprávy,
b) vzdělání v oboru sociální práce

Zájemci podají písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
a) jméno, příjmení a titul uchazeče,
b) datum a místo narození uchazeče,
c) státní příslušnost uchazeče,
d) místo trvalého pobytu uchazeče,
e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
f) datum a podpis uchazeče.
(vzor přihlášky uveden na www.duchcov.cz)

K přihlášce je nutné přiložit:
a) životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností,
b) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
c) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vz