Konzervátor/ka - pracovník RTG pracoviště

  • Teplice

Pracovní místo ( Konzervátor/ka - pracovník RTG pracoviště ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské studium v oboru, případně vzdělání v oboru chemicko-technologickém
- znalost zásad ošetřování a uchovávání sbírkových předmětů
- práce na PC
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- trestní bezúhonnost
Výhodou:
- praxe s radiografií a rentgenem
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, platová třída T 9 – T 12, od 16 760,- do 21 400,- Kc, platový stupeň podle dosažené praxe v oboru
- zajímavou, dynamickou a zodpovědnou práci
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na stravování
- dobrý pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- nástup 04 – 05/2018
- možnost kariérního postupu
Uchazec zašle:
- písemnou přihlášku formou motivačního dopisu
- strukturovaný profesní životopis
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- kopii dokladu dosaženého nejvyššího vzdělání
Žádosti o přijetí do pracovního poměru zasílejte na adresu:
Regionální muzeum v Teplicích, přísp. org., Zámecké náměstí 14, 415 01 Teplice,
nebo e-mailem info@muzeum-teplice.cz
S případnými dotazy se obracejte na:
Z. Vlčková – sekretariát a personální práce, tel. 412 359 017.
Volné místo konzervátor/ka - pracovník rtg pracoviště pro lokalitu Teplice.