Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: chuť vytvářet unikátní prostředí v hotelovém oboru, zapálení a radost z práce, kterou se můžete pochlubit svým přátelům. Zkušenost vítána.
Nabízíme: práci v luxusním prostředí nově otevřeného hotelu, motivující finanční ohodnocení spolu s firemními benefity, jazykové kurzy a možnost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ CZ-ISCO: 94120, ZK Znalost asijské (vietnamské) kuchyně podmínkou. Práce na dvě směny, prac. doba 10:00 - 21:00 hod. Strava zdarma. V případě osobní schůzky telefonická domluva předem NUTNÁ. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Uherský ...
Manh Cuong Ngo Uherský Brod, Inzerováno před 3 dny

POKOJSKÁ/POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI Úklid pokojů, pomocná síla v kuchyni. Možnost zkráceného úvazku. PP na 1 rok s možností prodloužení. Strava zdarma, příspěvek na dopravu, prémie. Kontakt telefonicky či e-mailem. Volné místo pokojská/pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Uherský Brod.
KB MORAVIA s.r.o. Uherský Brod, Inzerováno před 3 dny

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) podnikové stravování, zajištěné ubytování, osobní kontakt možný po tel. domluvě Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Uherské Hradiště.
HAL-KON s.r.o. Uherské Hradiště, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit