C O L O R A spol. s r. o.

Skladníci (technici - koristé)

Odeslat

Pracovní náplň
SKLADNÍCI (TECHNICI - KOLORISTÉ)
Požadujeme: chemicko - technologické vzdělání výhodou, zkušenost v oboru nebo dřevozpracující výrobě výhodou, řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz výhodou, dobré komunikační dovednosti, technické myšlení, manuální zručnost.
Náplň práce: příjem a výdej zboží zákazníkům, výroba a vzorování barev a mořidel, technická podpora prodejců a zákazníků, práce ve skladě.
Nabízíme: možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, vzdělávání v oblasti nátěrových hmot s možností profesního růstu, zaměstnanecké benefity, odpovídající finanční ohodnocení, odborné nástupní zaškolení.
První kontak telefonicky na čísle: 720 977 187, e-mailem na: valesova@sayerlack.cz
Volné místo skladníci (technici - koristé) pro lokalitu Vsetín.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladníci (technici - koristé)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: C O L O R A spol. s r. o.
Město: Vsetín

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Valešová
E-mail: Michaela Valešová
Telefon: +420 720 977 187

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: C O L O R A spol. s r. o.