Obsluha CNC stroje při výrobě hliníkových oken

  • Křenovice

Pracovní místo ( Obsluha CNC stroje při výrobě hliníkových oken ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
manuální zručnost, pečlivost, čtení výkresové dokumentace, samostatnost, komunikativní schopnosti. Praxe v oboru strojírenství vítána.

Pracovní doba: 6.00 - 14:30

Nabízíme:
práci ve stabilizovaném a spolupracujícím kolektivu; zázemí stabilní a perspektivní společnosti; příspěvek na stravování.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: kovac@abxokna.cz;
- telefonicky (7,00 - 14,30 hod.) na čísle 773 791 277 - Ladislav Kováč;
- osobně pouze po telefonickém kontaktu
Volné místo obsluha cnc stroje při výrobě hliníkových oken pro lokalitu Křenovice.