SPECIALISTA/KA SLUŽEB ZÁKAZNÍKŮM

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SPECIALISTA/KA SLUŽEB ZÁKAZNÍKŮM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení proběhne dne 5.3.2018.

Požadujeme:
- efektivní řízení chodu pokladní zóny a pultu služeb zákazníků
- řešení a rychlé reakce na dotazy a stížností zákazníků
- poskytovat prvotřídní služby zákazníkům
- doručovat standardy obchodu
- pravidelně kontrolovat dodržování všech rutin
- podpora manažera týmu v rámci řízení lidí na svěřeném úseku

Nabízíme:
- slevu 10 % na každý nákup v síti Tesco (po 6 měsících)
- stravenky v hodnotě 80 Kč,-
- až 6 dní rekondičního volna na základě počtu odpracovaných let
- 1 den placeného volna navíc na doprovod dítěte na dětský tábor, ozdravný pobyt nebo na 1. den v první třídě ZŠ
- pořádáme sportovní a společenské akce

Místo výkonu práce: HM Tesco Karlovy Vary, Chebská 370/81A, 36005 Karlovy Vary
Volné místo specialista/ka služeb zákazníkům pro lokalitu Karlovy Vary.