Projektant/ka, rozpočtář/ka pozemních staveb

  • Brno

Pracovní místo ( Projektant/ka, rozpočtář/ka pozemních staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

PRACOVNÍ NÁPLŇ: projektování a rozpočtování pozemních staveb, administrativní práce v kanceláři, komunikace s dodavateli a klienty
OČEKÁVÁME: dokončené SŠ/VŠ vzdělání ve stavebním oboru (vhodné i pro absolventy) či praxi v oboru, dobrá znalost MS Office a AutoCAD, znalost RTS a Money S3 výhodou, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, organizační dovednosti, komunikativnost. prozákaznický přístup
NABÍZÍME: zajímavou a stabilní práci na hlavní pracovní poměr, pracovní smlouva dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz v kanceláři, po-pá 8:00 - 16:30 (možnost upravit dle dohody), zázemí silné, prosperující společnosti, 4 týdny dovolené,
příspěvek na dopravu, telefon i pro soukromé účely
Volné místo projektant/ka, rozpočtář/ka pozemních staveb pro lokalitu Brno.