Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Skladníci

Pracovní místo ( Skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: skladníci
Požadujeme: minimálně výuční list, znalost řízení VZV, částečnou znalost a ovládání čtecího systému, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost.
V provozovně Jince - jen ranní směna.
Uvedená mzda pro uchazeče, který splňuje znalostní požadavky a je po zapracování
HPP na dobu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Montážní dělník Požadujeme: čistý trestní rejstřík, manuální zručnost, dobrý zrak spolehlivost. Kontrola a třídění plastových komponentů, balení do krabic. Uvedená práce je vhodná pro fyzicky zdatné uchazeče bez zdravotního omezení. 5 týdnů dovolené, fittness ...
EUROPA Union Service a.s. Kladno, Inzerováno včera

Stavbyvedoucí inženýrských sítí Požadujeme: - praxi v oboru, - ŘP sk. B, - bezúhonnost, časovou flexibilitu, samostatné jednání. Nabízíme: - možnost ubytování, - prémiové odměňování. Volné místo stavbyvedoucí inženýrských sítí pro lokalitu Brandýsek.
Petr Kožený s.r.o. Brandýsek, Inzerováno včera

Pracovník/ce na foliovací a třídící lince Jedná se o manipulaci s výrobky o váze až 25 kg. Požadujeme: - výpis z RT - bezdlužnost - základní znalost práce s PC - ochota pracovat při mimořádných zakázkách a nočních směnách - občané EU i mimo EU - zdravotní průkaz Nabízíme: - závodní ...
OVUS-podnik živočišné výroby, spol. s r.o. Slaný, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit