Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Skladníci

Pracovní místo ( Skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: skladníci
Požadujeme: minimálně výuční list, znalost řízení VZV, částečnou znalost a ovládání čtecího systému, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost.
V provozovně Jince - jen ranní směna.
Uvedená mzda pro uchazeče, který splňuje znalostní požadavky a je po zapracování
HPP na dobu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SVÁŘEČ TECHNOLOGIE TIG SVÁŘEČ TECHNOLOGIE TIG ve strojírenské zakázkové výrobě, středisko Hlízov, jednosměnný provoz, nástup dohodou. Požadujeme: zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2, platný průkaz podmínkou, zkoušky svařování elektrickým ...
SV metal spol. s r.o. Hlízov, Inzerováno včera

Asistentka vedení společnosti, administrativní pracovnice NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme vhodnou kandidátku na pozici administrativní pracovnice, asistentku vedení společnosti. Hlavní náplní práce asistentky jsou administrativní činnosti jako např. vyřizování telefonátů a e-mailů, komunikace se zaměstnanci, řešení ...
JPS PLASTIC s. r. o. Zbraslavice, Inzerováno včera

Asistenti pedagogů V případě zájmu se hlaste emailem nebo telefonicky. Osobní návštěva možná pouze po předchozí domluvě. Místo výkonu práce: ZŠ Zbraslavice Volné místo asistenti pedagogů pro lokalitu Zbraslavice.
Základní škola Zbraslavice, okres Kutná Hora Zbraslavice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit