Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Skladníci

Pracovní místo ( Skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: skladníci
Požadujeme: minimálně výuční list, znalost řízení VZV, částečnou znalost a ovládání čtecího systému, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost.
V provozovně Jince - jen ranní směna.
Uvedená mzda pro uchazeče, který splňuje znalostní požadavky a je po zapracování
HPP na dobu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči sk. C + E Požadujeme: ŘP sk. C + E, karta řidiče, profesní průkaz. Pracovní náplň: cesty po Evropě v délce cca 3 týdny, potom cca 4 dny volno. Nabízíme: slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety Volné místo řidiči sk. c + e pro lokalitu Kladno.
STL Express s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

Jeřábník/jeřábnice Požadavky: - samostatnost, pečlivost - jeřábnické zkoušky - komunikativnost - časová flexibilita - výborná fyzická kondice - praxe výhodou - trestní bezúhonnost Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních ...
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

Autolakýrník/ce Volné místo pro autolakýrník/ce lokalitu Slaný.
Personal fabric - agentura práce, a.s. Slaný, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit