Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Šindlář Lubor Ing., tel.: 602 572 172, e-mail: sindlarats-profit.cz Prvotní kontakt pouze e-mailem.
SOU v oboru aotomachanik, praxe v oboru výhodou, zkušenost, samostatnost.
Pracoviště: Opava, nástup dle dohody.
Volné místo automechanik pro lokalitu Opava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanici Z:22.8.2018.A:18.3.2019. Místo výkonu práce Odry. Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu. Nabízíme: Volné víkendy, práci v příjemném kolektivu, velmi dobré finanční ohodnocení, garantované zvýšení mzdy po zapracování, jistotu pravidelné mzdy. ...
Piešťanský X-Force a.s. Odry, Inzerováno před 2 dny

Automechanik, autokarosář, autoelektrikář Z:16.5.2018.A:18.3.2019. Místo výkonu práce Jerlochovice č.p. 161. Vyučení v jednom z uvedených oborů, možné i základní vzdělání u uchazečů s praxí v uvedených specializacích. Osobní kontakt na pracovišti možný každou středu 8:00 - 10:00. ...
LUBKAR s.r.o. Fulnek, Inzerováno před 2 dny

automechanik praxe: v oboru nejméně 2-3 roky; zkušený, samostatný; KONTAKT: kontakt předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo automechanik pro lokalitu Havířov.
Auto Tichý s.r.o. Havířov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit