Pomocný dělník - manipulant

  • Sázava

Pracovní místo ( Pomocný dělník - manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Sháníme muže na pomocné práce – manipulant výroby.
Požadujeme
- Vyučení v jakémkoliv oboru
- Logické myšlení
- Samostatnost
- Zodpovědnost
- příprava a svoz PVC materiálů
- třídění výrobního odpadu
- doplňování mazadel
Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti
- Pracovní oděv při nástupu
- Možnost ubytování
- Příplatky za směny
- Svozy z Ústí n/O – Česká Třebová - Lanškroun

Mzda: 90 Kč/hod
12 hod. směnný provoz (střídá se krátký a dlouhý týden).
Před nástupem nutná vstupní lékařská prohlídka.
Místo výkonu práce: Forez s.r.o., Sázava 1, 563 01 Lanškroun
ŽÁDÁME UCHAZEČE, ABY ZASLALI ŽIVOTOPIS NA: NABOR@POWER-JOB.CZ NEBO NÁS KONTAKTOVALI TELEFONICKY NA: +420 775 700 686 V PRACOVNÍ DNY OD 7,30 – 15,30 HOD.
Volné místo pomocný dělník - manipulant pro lokalitu Sázava.