Domažlická nemocnice, a.s.

Porodní asistentka

Odeslat

Pracovní náplň
Porodní asistentka na gyn.por. oddělení, nepřetržitý režim práce (12hod.směnny). Základní plat záleží na délce praxe, další příplatky až do výše 7 500 Kč + příplatky N,SO,NE.SV. Dovolená 5 týdnů/rok, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, slevy v nem.lékárně.
Volné místo porodní asistentka pro lokalitu Domažlice.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 02. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Porodní asistentka

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Domažlická nemocnice, a.s.
Ulice: Kozinova 292
Město: Domažlice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marcela Blažková
E-mail: marcela.blazkova@donem.cz
Telefon: +420 379 710 261

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domažlická nemocnice, a.s.