Technik kvality - kontrolor pro Závod elektro

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Technik kvality - kontrolor pro Závod elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce - Provádění mezioperační a výstupní kontroly, Tvorba kontrolních protokolů, Řízení neshodných výrobků, Provádění evidence v informačním systému QI, Spolupráce při zavádění nápravných opatření
- Požadavky - SŠ/SOU vzdělání, Základy práce na PC a MS Office, Komunikativnost, Samostatnost, Zkušenost na podobné pozici výhodou, Orientace v technických výkresech výhodou
- Společnost nabízí - práce v jednosměnném provozu, Základní plat 15 - 20 tis. Kč, 26 dnů dovolené, Stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), Sociální program
- Osobní kontakt je možný v době Po-Pá 8:00-14:00 hod.. Bližší info osobně (profesní životopis s sebou): Blanka Tomaštíková, personální středisko, tel.č. 573 592 578, e-mail: tomastikova@magneton.cz
Volné místo technik kvality - kontrolor pro závod elektro pro lokalitu Kroměříž.