Sociální pracovník

  • Záblatí

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- VOŠ sociální praxe v azylovém zařízení výhodou
- bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)
- znalost práce na PC přehled v oblasti poskytování sociálních služeb a v systému státní sociální - podpory manuální zručnost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita předpoklady k odpoledním a nočním směnám v azylovém zařízení (vhodné pro muže)
- řidičský průkaz skupiny „B“ (aktivní řidič) ČID není překážkou
- požadujeme reference popř. kontakty na předchozí zaměstnavatele
Uchazeči splňující podmínky výběrového řízení budou pozváni dne 28. března 2018 k ústnímu pohovoru. Dům sv. Petra pro muže v Záblatí, Záblatí 38 (objekt fary). Strukturované životopisy zasílejte do 26. 3. 2018 na e-mailovou adresu kontaktní osoby nebo poštou na adresu azylového domu: Dům sv. Petra pro muže v Záblatí, č. p. 38, 384 33 Záblatí.
Všichni uchazeči budou do 2 dnů vyrozuměni o výsledku výběrového řízení prostřednictvím e-mailu.
Pracovní podmínky: Pracovní pozice sociální pracovník
- Pracovní úvazek HPP 1,0 – dvousměnný provoz
- Místo výkonu práce Dům sv. Petra pro muže v Záblatí
- Mzdové podmínky: 21 800,- s dofinancováním MPSV
- Nabízíme profesní vzdělávání., 5 týdnů dovolené, osobní ohodnocení
- Nástup od 3. 4. 2018, případně dle dohody
Po předchozí domluvě možnost prohlídky zařízení a seznámení se s provozem azylového domu.
Kontakt: Bc. Pavel Pešek (vedoucí služby) – tel. 732 140 224, 388 310 979; vedouci.azyl.zablati@charitaprachatice.cz
FCH Prachatice si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace