Vedoucí plánování a logistiky

  • Prachatice

Pracovní místo ( Vedoucí plánování a logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
•Vedení oddělení plánování výroby a logistiky ( tým 7 lidí)
•Koordinace činností spojené s tokem materiálu
•Denní komunikace s příslušným oddělením v Německu
•Sledování skladových zásob
•Zajištění plynulého chodu zakázek, plánů a termínů
•Zpracování denního reportingu
•Řízení pravidelných inventur
Požadujeme:
•SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického či logistického směru
•Zkušenost s plánováním výroby nebo s logistikou
•Znalost NJ na komunikativní úrovni PODMÍNKOU ( znalost AJ výhodou)
•Znalost práce na PC ( MS Office: Word, Excel)
•Systematičnost, odolnost vůči stresu, pozitivní přístup k práci
Nabízíme:
•Práci ve stabilní a trvale se rozvíjející mezinárodní společnosti
•Odpovídající finanční ohodnocení
•Práce v jednosměnném provozu s pružnou pracovní dobou
•Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy/jazykové kurzy
•Systém zaměstnaneckých výhod a týden dovolené navíc
•Možnost nástupu: ihned / dohodou
Zájemci o tuto pozici mohou kontaktovat:
Lucie Novotná,
E-Mail: lucie.novotna@reinfurt.cz
Telefon: 380 601 039, 725 110 166
REINFURT - ČR, k.s.
Průmyslová 1366
383 01 Prachatice
Volné místo vedoucí plánování a logistiky pro lokalitu Prachatice.