ODBORNÝ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK oddělení kurátorské činnosti na odboru sociální péče

  • Liberec

Pracovní místo ( ODBORNÝ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK oddělení kurátorské činnosti na odboru sociální péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, příp. dle dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 16. února 2018.
Platová třída 10. v tarifním rozpětí 18.810,- Kč až 28.320,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + zvláštní příplatek + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování. Předpoklady: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce. Požadavky: vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu v některém z oborů zaměřených na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku; případně i vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu v některém z oborů zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost; znalost příslušných zákonných norem, samostatnost, psychická odolnost, vysoká pečlivost a důslednost; uživatelská znalost práce s PC (MS Office); řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Praxe v sociální oblasti vítána, místo je vhodné i pro absolventy výše uvedených studijních oborů. Přihlášku i oso