Masér - ka

  • Janské Lázně

Pracovní místo ( Masér - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MASÉR - KA - Odbornost masérský kurz pro sportovní zařízení
Požadujeme:
- trestní bezúhonnost
- výhodou jsou další masérské kurzy (bambusová masáž, havajská masáž, masáž lávovými kameny, atd.)
- pracovní doba 12h směny, krátký- dlouhý týden
Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání hrazeného zaměstnavatelem
- benefitní kartu po zkušební době
- zaměstnanecké stravování
- nástup ihned
- příspěvek na dopravu v případě dojíždění
Kontakt: Soňa Mičánková - personalistka
sona.micankova@janskelazne.com , tel.: 499 860 120, mobil: 739 421 992
Artur Bartusík - vedoucí wellness oddělení
artur.bartusik@janskelazne.com , tel.: 499 860 183, mobil: 734 231 807
Volné místo masér - ka pro lokalitu Janské Lázně.