Medicínský obchodní zástupce

Pracovní místo ( Medicínský obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: medicínský obchodní zástupce
Co Medicínský reprezentant dělá:
- realizuje propagační aktivity v souladu s etickou, marketingovou a prodejní strategií
- propaguje kvalitní portfolio farmaceutických produktů během návštěv praktických lékařů, lékařů specialistů a v lékárnách
- zodpovídá za prodejní výsledky, realizované aktivity a jejich reporting
- organizuje a realizuje lokální semináře
Co očekáváme:
- VŠ, VOŠ vzdělání, ideálně biologického zaměření
- aktivní přístup k práci a vlastnímu rozvoji, cílevědomost
- příjemné vystupování, orientace na zákazníka
- obchodní myšlení, dobré vyjadřovací schopnosti a naslouchání
- zkušenost s obchodem je výhodou nikoliv podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy
- samostatnost, sebeorganizovanost, inciativu
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce s PC na uživatelské úrovni
- trvalé bydliště v regionu
Nabízíme:
- pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou na 1rok s možností prodloužení
- zázemí úspěšné, stabilní, originální farmaceutické společnosti
- motivační a dosažitelný bonusový systém
- osobní a profesního rozvoj
Zaměstnanecké výhody: vzdělávání, služební auto, PC, telefon, 25 dnů dovolené, 5dnů zdravotního volna, hrazené životní pojištění, stravné
Nástup od 1.5.2018 na dobu určitou do 30.4.2019. Mzda: 28 000,- Kč
Kontakt:Pek Marek Mgr., e-mail: mpek@berlin-chemie.com