GEMO a.s.

Pomocný dělník - inženýrské sítě

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: stavby společnosti GEMO a.s. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, 2 dny zdravotního volna, kartička Plná slev (u předem domluvených obchodních partnerů slevy pro naše zaměstnance).
První kontakt POUZE telefonicky od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.
Volné místo pomocný dělník - inženýrské sítě pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný dělník - inženýrské sítě

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: GEMO a.s.
Ulice: Dlouhá 562
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Korytárová
E-mail: korytarova.hana@gemo.cz
Telefon: +420 725 485 638

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GEMO a.s.