Referent/ka vymáhání a exekucí

  • Cheb

Pracovní místo ( Referent/ka vymáhání a exekucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Celní úřad pro Karlovarský kraj, územní pracoviště Cheb, Májová 27, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Platové ohodnocení: platové podmínky jsou dány NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (9. platová třída, ZVLP III.3 / 2.500,- Kč). Náplň práce: soustavný a ucelený výkon prací při vymáhání peněžitých plnění (exekucí) s výjimkou prodeje movitých věcí a nemovitostí, provádění právních úkonů směřujících k vymáhání nedoplatků cla, daní a poplatků v oblasti dělené správy, vyhotovování exekucí v rámci daňové exekuce, příprava podkladů pro rozhodnutí o ulehčení plateb, odpisů, včetně vyřizování záležitostí v oblasti týkající se insolvenčního řízení. Požadujeme: komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, uživatelská znalost práce s výpočetní technikou, základní jazyková znalost A1/A1. Nabízíme: stravenky, fond zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené + 5 dnů zdravotního volna. Kontakt pro zájemce: NUTNO vyplnit přihlášku na adrese https://www.celnisprava.cz/cz/kariera/Stranky/Voln%C3%A1-pracovn%C3%AD-m%C3%ADsta.aspx (následně bude zájemce kontaktován a sdělen termín výběrového řízení) !!!
Volné místo referent/ka vymáhání a exekucí pro lokalitu Cheb.