INSPEKTOR/KA KVALITY - 100% KONTROLA

  • Mikulov

Pracovní místo ( INSPEKTOR/KA KVALITY - 100% KONTROLA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

31.1.2018/ Kontakt na zaměstnavatele: Klašková Ivana, 519 406 380 PO-PÁ 8-16 hodin nebo email: i.klaskova@griller.at
Inspektor kvality 100% kontroly má na starosti kontrolu finálních výrobků před odesláním zákazníkovi. Kontrola probíhá na základě dokumentace. Povinností inspektora kvality je zadržení a nahlášení vadných výrobků, podpora při zjišťování příčin chyb a spolupráce s ostatními odděleními v rámci závodu. Jsme otevření i čerstvým absolventům středních škol, kteří na této pozici mohou získat praxi. Kontrola 100% kvality je prováděna v čistém prostředí. Předchozí zkušenost z výroby či studium SPŠ výhodou, nikoliv podmínkou.
Příspěvek zaměstnavatele na stravování, 25 dní dovolené, Flexipasy, příspěvek na dopravu, příplatky za směny, zaplacené přesčasy. Nabízíme také možnost kariérního růstu v rámci společnosti.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.
Volné místo inspektor/ka kvality - 100% kontrola pro lokalitu Mikulov.