ONCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO REGIONY ZÁPADOČESKÉHO KRAJE

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ONCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO REGIONY ZÁPADOČESKÉHO KRAJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost ONDRÁŠEK INK - JET SYSTEM, spol. s r. o. je výhradním distributorem průmyslových značících zařízení výrobků v různých oborech výrobního a zpracovatelského sektoru (www.ondrasek.cz)

1. Charakteristika a obsah pracovní činnosti na uvedené pozici:
- obchodní činnosti podle zpracovaného a schváleného obchodního plánu, zpracovávání reportů
- samostatné vedení obchodních jednání
- mapování trhu, organizování a provádění obchodních schůzek a telefonických kontaktů, vyhledávání obchodních příležitostí
- vedení záznamů v informačním systému v požadovaném rozsahu a struktuře
- spolupráce a účast na veletrzích a výstavách, promo akcích a veletrzích

2. Nabízíme:
- trvalé a perspektivní zaměstnání ve stabilizované a úspěšné české firmě v hlavním pracovním poměru s odpovídajícím odborným zázemím s perspektivou TRVALÉHO zaměstnání v pracovním poměru na dobu neurčitou (při nástupu pracovní poměr uzavřen na dobu určitou maximálně na dobu 12 měsíců s tříměsíční zkušební dobou); pracovní i mzdové podmínky budou sjednány individuálně
- stabilní, zavedené portfolio zákazníků s rozvojovým potenciálem
- veškeré technické zabezpečení pro práci regionálního obchodního zástupce
-velmi dobré mzdové ohodnocení v závislosti na pracovním nasazení, dosahovaných pracovních výsledcích a přínosu pro firmu + další zaměstnanecké výhody
- možnost odborného profesního rozvoje ve špičkové technologii v oboru

3. Požadujeme:
- SŠ/VŠ v technickém nebo humanitním oboru (služby, obchod)
- minimálně 3 roky praxe v obchodní činnosti
- standardní uživatelská dovednost pro práci s PC
- aktivní řidič