SPECIALISTA/KA E-SHOPU

  • Liberec

Pracovní místo ( SPECIALISTA/KA E-SHOPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vytváření popisu zboží a vkládání parametrů na základě dostupných údajů z katalogů, internetu, atd., včetně obrázků, videa a dokumentace
- dohledávání a ověřování údajů
- komunikace s grafikem, skladem, prodejnami, atd.
- jednoduchá administrace systému e-shopu
- kontrola stávajících dat, údržba, aktualizace
Požadavky:
- technické vzdělání nebo zájem o techniku
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- základní znalost angličtiny - ochota učit se
- automatické a přirozené používání internetu
- dobrá komunikace slovem i písmem
- schopnost psát texty
- samostatnost, pečlivost a odpovědnost
- kreativní a aktivní myšlení
- zájem neustále se učit a zajímat o nové věci
- výhodou zkušenosti s marketingem či internetovým obchodováním
- uživatelská práce na PC (Word, Excel, databázový systém)
- řidičský průkaz B
- schopnost týmové práce
Nabízíme:
- zaměstnání v perspektivní firmě
- zaměstnanecké výhody
- možnost osobního růstu
- nástupní plat: od 22 tisíc Kč
Životopisy včetně případného kontaktu na podání referencí posílejte na e-mail: zuzana.moravcova@artweld.cz
Volné místo specialista/ka e-shopu pro lokalitu Liberec.