BRUSIČI, ÚDRŽBÁŘI, ELEKTRIKÁŘI

  • Dlouhá Ves

Pracovní místo ( BRUSIČI, ÚDRŽBÁŘI, ELEKTRIKÁŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: LESS   & TIMBER, a.s.- pracoviště, Dlouhá Ves č.p. 286, 342 01 Sušice 1
Kontaktní osoba: Ing. Petr Hlavsa tel.604211185,
e-mail: hlavsa@lesstimber.cz
Požadavky: vyhl.50/1978 - výhodou
Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem.
Zaměstnanecké výhody: výkonostní odměny, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, stravenky, příspěvek na dopravu, nadstandartní příplatky za přesčasovou práci, odměna za doporučení a následné přijetí nového kandidáta.
Volné místo brusiči, údržbáři, elektrikáři pro lokalitu Dlouhá Ves.