NET/C# VÝVOJÁŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( NET/C# VÝVOJÁŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Malé náměstí 14/30, Hradec Králové

- PP na dobu určitou 2 roky, nástup možný od 1.3.2018
- Náplň práce: vývoj aplikací na platformě .NET (C#), správa dosavadních aplikací, podílení se na vývoji nových projektů
- Požadujeme: základní znalost OOP, znalost platformy .NET/C#, základní znalost WPF, základní znalost SQL, anglický jazyk na úrovni čtení dokumentace, kreativita, samostatnost, analytické myšlení, výhodou: znalost webových technologií (MVC, HTML, CSS, Javascript), znalosti WCF, UML, třívrstvé architektury, zkušenosti s testovacími frameworky (nUnit, …)
- Nabízíme: práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií (jsme MS Certified Partner), možnost sebevzdělávání (osobní rozvoj, certifikáty), práci v přátelském prostředí v kancelářích (nikoliv open-space), platové ohodnocení dle zkušeností, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, bonusy, prémie, dovolená navíc, firemní akce
- V případě zájmu kontaktujte: Klaciánová Darina, tel.: 286 582 975, e-mail: posta@ssw.cz, po telefonické dohodě lze se stavit i osobně
Volné místo net/c# vývojář/-ka pro lokalitu Hradec Králové.