EXPEDIENT

  • Liberec

Pracovní místo ( EXPEDIENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

EXPEDIENT

MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-kompletace EP (expedičních příkazů) dle systému
-čištění a balení výrobků a následná expedice k zákazníkovi
-spolupráce s ostatními odděleními společnosti (logistika, sklad, …)
-vystavování příslušných expedičních dokumentů

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-SOU či SOŠ
-preciznost při práci je prioritou
-fyzická zdatnost – pozice vhodnější pro muže
-spolehlivost, pracovitost, flexibilita
-řidičské oprávnění skupiny B podmínkou
-oprávnění k řízení VZV podmínkou (propadlé obnovíme)
-znalost práce na PC – aktivně

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-práci v mladém kolektivu
-dvousměnný provoz (PO – PÁ ranní/odpolední)
-rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
-spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: Ihned
Volné místo expedient pro lokalitu Liberec.