Technický pracovník/ce, projektant/ka

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Technický pracovník/ce, projektant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Starost o plynulý průchod zakázky z obchodního oddělení do výroby, zadávání zakázek do výroby, stanovování výrobních postupů, sledování termínů, odhalování problematických míst a navrhování zlepšení, zpracovávání podkladů pro objednávání materiálu a kooperací, normování práce, správa technické dokumentace a norem, případné výjezdy k zákazníkům
- Požadavky : SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, nutnou praxi v oblasti řetězových a ozubených převodů, orientaci ve výkresové dokumentaci, MS Office na pokročilé úrovni, technické a logické myšlení, samostatnost, přesnost a spolehlivost, ŘP. Sk. B
- Nabízíme: zaškolení a průběžné vzdělávání, příležitost k seberealizaci, finanční ohodnocení závislé na výsledku práce
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p. Večerka
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.
Volné místo technický pracovník/ce, projektant/ka pro lokalitu Kroměříž.