Obchodně–technický zástupce/kyně pro region Čechy

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Obchodně–technický zástupce/kyně pro region Čechy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obchodně–technický zástupce pro region Čechy
- Náplň práce: prodejně-technická podpora sortimentu řetězů a ozubených převodů, návrhy optimálních technických řešení, příprava nabídek a jejich prezentace, poskytování servisu stávajícím zákazníkům, budování vztahů s novými zákazníky, zodpovědnost za obchodní výsledky v regionu – Praha, Plzeň, Ústí nad Labem adt.
- Požadujeme: VŠ/SŠ nejlépe strojní, znalosti obecného strojírenství, orientaci na zákazníka a výsledek, příjemné vystupování, schopnost jednat s lidmi, ochotu k vyššímu pracovnímu nasazení, samostatnost, flexibilitu, uživatelskou znalost PC (MS Windows, MS Office), řidičský průkaz sk. B, praxe v obchodní činnosti podmínkou
- Nabízíme - zaškolení a průběžné vzdělávání, příležitost k seberealizaci, finanční ohodnocení závislé na výsledku, služební automobil i pro soukromé použití, telefon, PC
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p. Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účel
Volné místo obchodně–technický zástupce/kyně pro region čechy pro lokalitu Kroměříž.