Referent/ka nákupu

  • Loukov

Pracovní místo ( Referent/ka nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Loukov
- Pracovní náplň: zpracování objednávek střešního materiálu z poboček společnosti, zajištění kompletní dodávky materiálu na pobočky, komunikace s dodavateli, vystavování průvodních dokladů, vyřizování reklamací
- Požadujeme: SŠ – nejlépe technického oboru (stavebnictví nebo strojírenství), uživatelská znalost práce na PC – Office, internet, znalost systému K2 výhodou, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, samostatnost
- Nabízíme: práci na HPP, počáteční zaškolení, příležitost se dále rozvíjet a vzdělávat, moderní pracovní prostředí na centrále v Loukově, nástup dle dohody
- Své strukturované životopisy zasílejte na nadezda.tomankova@salvatorstrechy.cz
Volné místo referent/ka nákupu pro lokalitu Loukov.