PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDRŽBÁŘ

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás opravy a údržby strojů a zařízení?
Máte technické myšlení a schopnost učit se nové věci?
Chcete pracovat v perspektivní české firmě s dlouhodobou tradicí?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Hlavní náplň práce:

• prohlídky, opravy a kontroly technického stavu strojů a zařízení
• vyhledávání závad a odstraňování poruch na strojích a zařízeních
• přeprava, instalace a zprovoznění strojů a zařízení
• oprava a příprava náhradních dílů
• správa budov - údržba zeleně a komunikací

Od úspěšného kandidáta očekáváme:

• SOU (strojní – např. zámečník, mechanik seřizovač CNC)
• svářečský průkaz výhodou
• zkušenosti s opravováním strojů a zařízení - CNC stroje výhodou
• řidič sk. B, vysokozdvižný vozík, sk. T výhodou
• aktivita, flexibilita, samostatnost

Nabízíme:

• zázemí české výrobní prosperující firmy
• zajímavá a pestrá práce na 1 směnu
• místo výkonu práce: MEDIN, a.s., Nové Město na Moravě
• další benefity dle kolektivní smlouvy

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu pers@medin.cz, popř. nás kontaktujte na tel. č. 566 684 355 / 357.
www.medin.cz
Volné místo provozní zámečník, údržbář pro lokalitu Nové Město na Moravě.