Sociální pracovník do Centra soc. a mat.pomoci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Sociální pracovník do Centra soc. a mat.pomoci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK DO CENTRA SOC. A MAT.POMOCI
Předpokládaný termín nástupu: únor, březen 2018 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: ORP Valašské Meziříčí a ORP Rožnov pod Radhoštěm
POPIS PRÁCE: Organizuje veřejné sbírky, přijímá, třídí a registruje přijaté dary. Provádí sociální šetření a vyhodnocuje potřebnost materiální a finanční pomoci klientům. Zajišťuje distribuci pomoci v rámci oblasti působnosti Charity VM. Vede skladovou evidenci. Odpovídá za tvorbu a aktualizaci pravidel pro poskytování materiální pomoci potřebným. Spolupracuje s ostatními službami Charity Valašské Meziříčí a externími subjekty. Spolupracuje s Potravinovou bankou a subjekty, dodávající materiálové dary. Prezentuje činnost centra. Orientuje se v platné legislativě v oblasti sociální práce a sociálního zabezpečení
POŽADAVKY NA PRACOVNÍKA: VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce, příp. sociální pedagogika, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách). Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, úcta k životu v jakékoliv podobě. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, sociální cítění a empatie, komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, odolnost vůči psychické zátěži. Trestní bezúhonnost. Zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz skupiny B, aktívní řidič.
VÝHODOU: praxe v sociálních službách
NABÍZÍME: Zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, 1 týden dovolené navíc, služební telefon, možnost vzdělávání a osobního růstu.
Pracovní poměr