SPECIALISTA LEAN MANUFACTURING

  • Pohořelice

Pracovní místo ( SPECIALISTA LEAN MANUFACTURING ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt osobně, telefonicky nebo emailem.

Požadavky:
Vzdělání - min. SŠ/VŠ - technického směru - PODMÍNKA, vhodné i pro absolventy
Znalosti nástrojů Lean Manufacturing: Six Sigma, Teorie úzkých míst, Lead time, SMED, Standard Work, Cycle time, Takt time, TPM, JIT, Kanban, Kaizen, MOST, 5S - PODMÍNKA
Komunikativní znalost anglického jazyka - PODMÍNKA (+ FJ výhodou)
ŘP skupiny B, znalost MS Office - PODMÍNKA
Vyjímečné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost efektivně komunikovat se všemi úrovněmi organizace, schopnost motivovat pracovníky k pochopení implementace Lean Manufacturing standard, silné analytické dovednosti a dovednosti při řešení problémů, iniciativa, samostatnost, flexibilita, logické myšlení, ochota učit se novým věcem, ochota cestovat, zkušenosti s řízením týmu

Náplň práce:
Řízení zavedení Lean Manufacturing standard v závodě a spolupracování při jednotlivých fázích zavádění Lean Manufacturing
Identifikace nedostatků v jednotlivých procesech, implementace opatření, ověřování a auditování, zda jsou nastavené standardy respektovány
Podporování implementace KAIZEN do všech oddělení společnosti
Provádění analýzy / měření a normování práce a její optimalizování pomocí metody MOST

Zaměstnanecké výhody:

Firemní prémie ve výši až 8% měsíčně, individuální prémie ve výši 1 400 Kč měsíčně, příspěvek na dojiždění ve výši 500 Kč měsíčně, příspěvek na udržování pracovních oděvů 200 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění až do výše 1 600 Kč měsíčně, 13. plat ve výši 15 000Kč vyplácený 2x ročně (2 x 7 500 Kč), Cafeterie (př