MANIPULANT EXPEDICE

  • Pohořelice

Pracovní místo ( MANIPULANT EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt osobně, telefonicky nebo emailem.

Požadavky: Průkaz řidiče vysokozdvižných vozíků výhodou, přesnost, komunikační schopnosti, akceptace 3 směnného provozu, práce na PC, v systému SAP a práce se čtečkou výhodou

Náplň práce: Dohlížení na dodržování FIFO, příprava dodávek dle požadavků zákazníků, nakládla a vykládka výrobků, manipulace s výrobky ve skladu, provádění fyzického příjmu a výdeje ve skladu (vážení, štítkování, balení), práce se systémem SAP a se čtečkou

Zaměstnanecké výhody:

Firemní prémie ve výši až 8% měsíčně, individuální prémie ve výši 1 400 Kč měsíčně, příspěvek na dojiždění ve výši 500 Kč měsíčně, příspěvek na udržování pracovních oděvů 200 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění až do výše 1 600 Kč měsíčně, 13. plat ve výši 15 000Kč vyplácený 2x ročně (2 x 7 500 Kč), Cafeterie (příspěvky na dovolenou, lázně, kulturní akce, kino a další) až do výše 8 000 Kč ročně, nadstandartní příplatky, týden dovolené navíc, placená volna nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování, pravidelné navyšování mezd, karérní růst, zvýhodněné tarify u společnosti Vodafone

Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice.
Volné místo manipulant expedice pro lokalitu Pohořelice.