U Řezníka s.r.o.

číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Absolventy zaučíme. Pracovní doba dlouhý/krátký týden nebo týden práce/týden volna. Možno také brigádně na DPČ. Zkušební doba 3 měsíce. Nástup možný ihned.
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: U Řezníka s.r.o.
Ulice: Sokolovská 1126
Město: Plzeň
PSČ: 323 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miloslav Kůs
E-mail: miloslav.kus@volny.cz
Telefon: +420 602 461 042

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: U Řezníka s.r.o.