TD BUS a.s.

řidič autobusu

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Lounsko
ŘP sk D + profesní průkaz pro sk. D, platné psychotesty, zdravotní způsobilost, bezúhonnost,
nástup možný i po rekvalifikaci, PP na rok dále prodloužení na neurčito
náborový příspěvek 20.000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na ubytování
Zájemci hlaste se na telč.
osobně: Na Rovinkách 211 Semily
Volné místo řidič autobusu pro lokalitu Louny.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidič autobusu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: TD BUS a.s.
Ulice: Průmyslová 2724
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karel Štor
E-mail: karel.stor@busline.cz
Telefon: +420 602 732 365

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BusLine a.s.