PRACOVNÍK V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ

Pracovní místo ( PRACOVNÍK V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Volné místo pro pracovník v živočišné výrobě lokalitu Jabloňov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Požadavky: Plynulá znalost anglického a německého jazyka vítána Zájemci se dostaví ve dnech úterý a čtvrtek mezi 9.00 až 11.00 hodinou na sídlo firmy Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo pracovníci v zákaznických ...
Global Tele Sales Brno s.r.o. Brno, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností Požadované dovednosti Minimálně bakalářské vzdělání v oblasti IT, znalost tureckého jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Poznámka k volnému místu: Prosím před návštěvou se telefonicky ohlašte!!! Zájemci se dostaví ve dnech PO a ST mezi 10:00 až ...
Red Hat Czech s.r.o. Brno, Inzerováno včera

Soustružník /obráběč kovů - seřizovač a obsluha konvenčního soustruhu Kontakt telefonicky od 7:00-15:00 hod. nebo e-mailem Praxe v obsluze konvenčních soustruhů podmínkou (nikoli CNC!) Uvedená min. mzda je nástupní, po zapracování se mzda zvyšuje úměrně pracovnímu výkonu! Nabízíme: prémie, bonusy Souhlas ...
S.A.M. - metalizační společnost, s.r.o. Brno, Inzerováno včera