Lékárník/ce

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Lékárník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: lékárna v areálu Tesco, Chebská 870/23, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: otevírací doba provozovny Po-Ne 8:00-20:00 h. Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru farmacie, zájem o pacienta a jeho zdraví, schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství, průběžné zvyšování kvalifikace a účast na kontinuálním vzdělávání, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: profesní rozvoj a kariérní růst, kvalitní vzdělávání, možnost zapojení se do interních odborných projektů, motivační systém odměňování, moderní pracovní prostředí, zázemí stabilní české společnosti, stravenky, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, plný nebo částečný úvazek. Kontakt pro zájemce: pokud Vás nabízená pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu sekretariat@ipcnet.cz; možný je i telefonický kontakt (na tel. č. 602 130 102 či na tel. č. 494 942 111).
Volné místo lékárník/ce pro lokalitu Mariánské Lázně.