ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK - SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
6.3.2018 aktualizace/29.1.2018/ základní
Obsluha hostů. Znalost cizího jazyka výhodou.
Možnost ubytování.
Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Hustopeče.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Místo výkonu práce: Restaurace Viola, Jaroměřice n. R. - pracovní doba v létě do 20:00 hod, v zimě do 18:00 hod. Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Jaroměřice nad Rokytnou.
Marcela Lesslová Jaroměřice nad Rokytnou, Inzerováno včera

Číšník/Servírka Místo výkonu práce: Mirošov, Čtrnáctka č.p. 215 Pracovní náplň: obsluha hostů Požadujeme: praxi v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: platové ohodnocení od 23.000,- ...
ROSSO STEEL, a.s. Mirošov, Inzerováno včera

číšník/servírka Pracovní poměr na dobu neurčitou. Směny : Dlouhý/krátký týden. Praxe není nutná. Nabízíme práci ve stabilní firmě, v zavedené restauraci v příjemném prostředí. -Možnost úpravy pracovní doby dle požadavků zaměstnance -Ideální pro získání praxe - ...
Nová duha s.r.o. Sudice, Inzerováno včera