Výrobní přípravář staveb

  • Děčín

Pracovní místo ( Výrobní přípravář staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Oblouková č.p. 416/39, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Pracovní náplň:
- určování požadavků na zakázku
- vystavování a evidence objednávek
- poptávání dodávek materiálů a služeb
- administrativa spojená s realizací zakázky
- spolupráce se stavbyvedoucími a investory
- zpracování podkladů - plán jakosti, zkušební plány, st. povolení, zkoušky

Požadavky:
- střední nebo vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření
- organizační schopnosti
- praxe v oboru
- samostatnost
- zodpovědnost
- spolehlivost
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- hrubou mzdu od 20 000 do 25 000Kč v závislosti na schopnostech uchazeče
- mobilní telefon
- osobní automobil
- stravné či stravenky
- nástup možný ihned

Kontakt:
vedoucí obchodního oddělení Olga Pavlíčková, e-mail: pavlickova@sam-dc.cz, tel. 606 469 793
Volné místo výrobní přípravář staveb pro lokalitu Děčín.