Asistent/ka-administrace nabídek

  • Děčín

Pracovní místo ( Asistent/ka-administrace nabídek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Oblouková č.p. 416/39, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Pracovní náplň:
- zpracování nabídek - nastudování podmínek zadání, zpracování textové části nabídky.
- příprava podkladů pro fakturaci
- řízení administrativy pro vedení společnosti
- zajišťování recepce pro návštěvy
- řízení pošty (vč. mailu, datová schránka)
- zajišťování archivace
- péče o firemní dokumenty
- vyřizování hlášení ČSÚ

Požadavky:
- střední nebo vysokoškolské vzdělání
- pokročilá práce na PC
- příjemné vystupování
- spolehlivost
- pracovitost
- ochota se učit
- znalost zákona č. 134/2016 Sb. výhodou

Nabízíme:
- PS na dobu neurčitou
- hrubá mzda od 18 000 - 20 000 Kč v závislosti na schopnostech uchazeče
- nástup možný ihned
- stravenky

Kontakt:
vedoucí obchodního oddělení Olga Pavlíčková, e-mail: pavlickova@sam-dc.cz, tel. 606 469 793
Volné místo asistent/ka-administrace nabídek pro lokalitu Děčín.