Technici počítačových sítí a systémů

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Technici počítačových sítí a systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme technika pro počítačovou společnost LSCJABLONEC.CZ v regionu Jablonec n.N. a okolí.

Náplň práce :
Správa VIP zákazníků a externích servisů
Částečné řešení interních servisů
Správa serverů, LAN/WAN sítí
Konzultace se zákazníky

Očekáváme:
Min SŠ vzdělání, flexibilitu, komunikativnost
servisní IT dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, loajalitu
znalost IT ve vysoce odborné úrovni
plus znalost Microtik, MS SERVER
výborná znalost LAN/WAN/IT řešení , znalost serverových řešení či jiných znalostí z oboru IT
výborná znalost sítových řešení ( např. Mikrotik, Zyxell, Cisco, HP )

Výhoda pro nástup:
TECHNICKÁ ZNALOST PC SÍTÍ + router + adsl + AP/WIFI + managament switch / LAN/WAN/VPN
Mechanická zručnost, základní znalost silno-slabo proudové problematiky
Schopnost montáže elektrických zařízení, montáž na žebříku, technická schopnost

Nabízíme
Systém odměňování pevné částky a bonusů za nadlimitní počty vyfakturovaných hodin
a speciální bonusy za správu významných zakázek a zákazníků
Mzda min 26 000 tis Kč a dále výše dle bonusů za zakázky
Firemní vůz s možností soukromých cest, notebook, mobilní smartphone s internetem
Pracovní kancelář v centru Jablonce ( Palackého 1 )

Životopisy zasílat na email: lsc@lscjablonec.cz
Volné místo technici počítačových sítí a systémů pro lokalitu Jablonec nad Nisou.