Číšník - servírka

Pracovní místo ( Číšník - servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Bruntál, Nádražní 36
vyučení v daném oboru není podmínkou, stačí s praxí, krátký - dlouhý týden, hlásit se na tel. č. 739 835 908
Z : 29.1.2018
Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Bruntál.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Chmela tel.: 777 606 009 nebo 777 123 338. Požadavky: výuční list v oboru číšník-servírka nebo praxe v oboru, flexibilita. Možnost zaučení. PD: Po-Ne 10:00-23:00 hod. Pracoviště: Kostelecká 48, ...
Penzion a restaurace U Chmelů s.r.o. Prostějov, Inzerováno včera

ĆÍŠNÍK, SERVÍRKA Místo výkonu práce: FOOD Company s.r.o.- Hartmanice, Hartmanice č.p. 69, 342 01 Sušice 1 Kontaktní osoba: R. Novotná tel.603346019, e-mail: vintirhartmanice@email.cz Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e.mailem Volné místo ćíšník, servírka pro ...
FOOD Company s.r.o. Hartmanice, Inzerováno včera

Číšník/servírka komerčních provozů Požadujeme: ukončené odborné vzdělání v oboru číšník – servírka; praxi v oboru vítaná; aktivní přístup k práci a chuť pracovat; spolehlivost Nabízíme: zajímavou práci u stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí; zaměstnanecké výhody ...
Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Teplice nad Bečvou, Inzerováno včera