ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
11.4/29.1.2018 - servírování nápojů a pokrmů v hotelové restauraci, samostatné inkaso objednávek, servis vína, podávání snídaní. Min. vyučen, i absolventi, praxe výhodou, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni. Pracovní doba v turnusech (krátký/dlouhý týden mezi 7.00 - 21.00 hod.). KONTAKT: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšník/servírka Volné místo pro číšník/servírka lokalitu Okříšky.
Kühtreiberová Hana s.r.o. Okříšky, Inzerováno včera

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA Krátký, dlouhý týden Požadavky: praxe (alespoň 1 rok) a zaslání životopisu na pension@trautenberk.cz, Podmínkou německý nebo anglický jazyk strava kontakt: e-mailem, osobně Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Studenec.
Daniela Hrubá Studenec, Inzerováno před 2 dny

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - SAMOSTATNÝ - Milovy Požadujeme odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, smysl pro týmovou práci, komunikativnost, vstřícné jednání s hosty, znaůlost cizích jazyků vítána. Nabízíme po zapracování: - příspěvek na stravu; - zaměstnanecké ubytování; - pobyty v ...
OREA HOTELS s.r.o. Sněžné, Inzerováno před 2 dny