Zemědělské družstvo Okrouhlička

traktorista - opravář zemědělských strojů

Odeslat

Pracovní náplň
- zručnost, praxe výhodou
- možnost přidělení traktoru New Holland
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo traktorista - opravář zemědělských strojů pro lokalitu Okrouhlička.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: traktorista - opravář zemědělských strojů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Zemědělské družstvo Okrouhlička
Ulice: 48
Město: Okrouhlička
PSČ: 582 53

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Kříž
E-mail: zd.okrouhlicka@seznam.cz
Telefon: +420 603 427 686

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělské družstvo Okrouhlička