SPECIALISTA/KA NÁKUPU

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( SPECIALISTA/KA NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup: ihned
Náplň práce:
– Zodpovědnost za nákup investičních celků a zakázek většího rozsahu
– Zodpovědnost za efektivní řízení nákladů ve svěřené oblasti
– Vedení dokumentace (objednávky, kontrakty, poptávky & nabídky)
– Účast na vyjednávání s dodavateli
– Určování nákupní strategie pro nákup interních nástrojů a přípravků
– Získávání a vyhodnocování cenových nabídek pro interní nástroje a přípravky
– Účast na hodnocení dodavatelů
– Hodnocení nových příležitostí v oblasti nákupu
– Reporting úspor svěřených oblastí nákupu
– Spolupráce s oddělením prodeje/kalkulací při přípravě podkladů pro kalkulace
Požadavky:
– Zkušenost s nákupem a jeho plánováním
– SŠ vzdělání s maturitou
– Znalost anglického jazyka
– NJ výhodou
– Schopnost samostatné i týmové práce
– MS Office (MS Word, MS Excel)
– SAP výhodou
– Dobré prezentační a vyjednávací dovednosti
Nabízíme:
– Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive
– Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
– Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici
– 5 týdnů dovolené
– 13. plat
– Jazykové a odborné kurzy
– Příspěvky na stravu
– Pružná pracovní doba
– Práce v mezinárodní společnosti
V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com
Volné místo specialista/ka nákupu pro lokalitu Hrádek nad Nisou.