Elektromechanik k.v. - servis

  • Šumperk

Pracovní místo ( Elektromechanik k.v. - servis ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Elektromechanik kolejových vozidel - servis

Pracovní náplň:
-provádění servisních zásahů na vozidlech v záruční době
-elektroinstalační práce na vozidlech dle objednávek zákazníka v rámci depa kolejových vozidel
-diagnostika stavu jednotlivých zařízení či celého vozidla
-jednání se zákazníkem
-předávání provedených prací zákazníkovi
-služební cesty do dep kolejových vozidel po celé ČR

Požadujeme:
-vyučení v oboru elektro nebo platné osvědčení z profesní kvalifikace dle NSK (Národní soustava kvalifikací)
-středoškolské vzdělání výhodou
-vyhláška 50/1978 Sb. (propadlou vyhlášku lze obnovit)
-schopnost pracovat dle výkresové dokumentace
-samostatnost, pečlivost a odpovědnost za svoji práci
-pracovitost a manuální zručnost
-časovou flexibilitu
-stručný profesní životopis
-nástup 1.3.2018 nebo dle dohody

Nabízíme:
-příležitost seberealizace
-možnost rozvoje svých dovedností a znalostí prací na složitých a komplexních celcích
-jistotu stabilní dlouhodobé práce
-finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci a přístupu k ní
-časovou flexibilitu při odpovědné práci
-týden dovolené nad rámec zákona
-ostatní zaměstnanecké benefity

Kontakt:
Pars nova a.s.
Marcela Jedličková
Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk, Česká republika
E-mail: marcela.jedlickova@skoda.cz
tel.: 583 365 573
Volné místo elektromechanik k.v. - servis pro lokalitu Šumperk.