Kontrolní a pomocné práce - jednoduché ruční práce

  • Rakovník

Pracovní místo ( Kontrolní a pomocné práce - jednoduché ruční práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nejedná se o práci na lince. Kontrolní a pomocné práce - jednoduché ruční práce.
Operátor vstupní a výstupní kontroly - třídění plastových výrobků, leštění.
Nabízíme: práci ve 2 směnném provozu, dlouhodobou pracovní příležitost, práci na hlavní pracovní poměr nebo i brigádně, práci v perspektivní společnosti, příplatky za odpolední směnu, přesčasové práce, práce ve svátek, práce v sobotu a neděli, osobní ohodnocení a ostatní zákonné náhrady.
Požadujeme: manuální zručnost, dobrý zrak, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost a flexibilitu, minimální věk 18 let, výpis z rejstříku trestů.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777321140 nebo e-mailem kkoprivova@aspocz.eu
Volné místo kontrolní a pomocné práce - jednoduché ruční práce pro lokalitu Rakovník.