Operátor výroby - automobilový průmysl

  • Unhošť

Pracovní místo ( Operátor výroby - automobilový průmysl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat?
Vyrábět tepelné výměníky (chladiče) podle pracovního postupu.
Zapisovat výsledky výroby (počet vyrobených, opravených... kusů).
Spolupracovat na zlepšování výrobních procesů.

Požadujeme:
SOU nnebo ZŠ + praxi ve výrobě alespon 1 rok, Spolehlivost a pečlivost
Manuální zručnost, důraz na kvalitu.
Být ochotný/á pracovat ve směnném provozu - 8h směny, ranní + odpolední (+ noční).

Rádi zaučíme i absolventy nebo uchazeče se základním vzděláním.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
Nástupní mzda - základ - 20.000Kč/měsíčně
Po zkušební době automatické navýšení základu
Měsíční bonus až 2.000Kč.
Každé 3 měsíce bonus až 8.000Kč.
Oběd za 10 Kč / stravenky, zdarma káva a čaj.
5 dní volna k řádné dovolené navíc – tzv. sick day.
Příspěvek na penzijní připojištění až 4.000 Kč/měsíc
Svozová doprava z Kladna a okolí.
Zajímavá školení a reálná šance profesního růstu.
Dárky při životních jubileich (narozeniny, narození dítěte, svatba...).
Finanční odměny za zlepšovací návrhy - kaizen.

Navštívit nás můžete vždy v úterý nebo ve čtvrtek v 10:00 nebo ve 14:30 na adrese Lidická 1044, UNHOŠŤ.
Tel 312500723, www.trad.cz
Volné místo operátor výroby - automobilový průmysl pro lokalitu Unhošť.