Ladislav Jiráček

Řidič/ka autobusu pro mezinárodní zájezdovou dopravu

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Kaštanka 429, Luže + zahraniční cesty
POŽADAVKY: ŘP sk. D, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní průkaz, jazyková znalost výhodou - AJ. Majitelé ŘP sk. C, možnost rozšíření na skupinu D.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zajímavé benefity, zahraniční zájezdy, rekreační pobyty, strava při zahraničních zájezdech. Náhrada za dojíždění - proplacení cestovného.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Volné místo řidič/ka autobusu pro mezinárodní zájezdovou dopravu pro lokalitu Luže.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka autobusu pro mezinárodní zájezdovou dopravu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Ladislav Jiráček
Ulice: Kaštanka 429
Město: Luže
PSČ: 538 54

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ladislav Jiráček
E-mail: jiracek@redok.cz
Telefon: +420 603 532 313

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ladislav Jiráček