Administrativní podpora nákupu a zásobování

  • Děčín

Pracovní místo ( Administrativní podpora nákupu a zásobování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Dělnická č.p. 1408/29, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
• administrativní podpora nákupčím v rámci úseku materiálně-technického zásobování
• vedení evidence zásob zákazníků

Požadujeme:
• pozici je možno koncipovat i jako absolventskou či startovací - tedy jako začátek Vaší profesní kariéry s možností dalšího růstu v rámci naší společnosti
• komunikativní znalost AJ a příp. i NJ
• pečlivost, svědomitost a systematičnost při zpracování a evidenci dokumentace
• uživatelskou znalost MS Office, výhodou praxe v nějakém informačním systému
• ochotu učit se novým věcem, pro vše potřebné Vás zaškolíme
• řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
• zaměstnání ve stabilní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• systém cafeterie
• firemní stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• možnost osobního růstu
• školení

Termín nástupu:
• 02/2018 nebo dohodou

Mzdové podmínky:
• odměňování dle dohody

Kontakt: Jana Žáková, tel. 412 506 131. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na e-mail: j.zakova@ryko.cz, osobní jednání po domluvě na výše uvedené adrese.
Volné místo administrativní podpora nákupu a zásobování pro lokalitu Děčín.